Aromaterapiye
Giriş Eğitimi

Aromaterapi ile ilgili doğru bir başlangıç yapmak ve temel düzeyde bilgileri almak üzere tasarlanmış eğitimimiz ile bu renkli dünya ile tanışma fırsatı bulacaksınız. Uçucu yağlar ve doğal taşıyıcıları kullanarak kendinize ve çevrenize hem güzel kokan hem de iyi hissettiren ürünler hazırlamanız mümkün olacak. Üstelik bu ürünleri kendiniz, sevdikleriniz için güvenle kullanabileceksiniz.

 

Eğitimin ilk bölümünde canlı yayın olarak aromaterapi uygulamalarının keyif, kişisel bakım ve kozmetik amaçlı etkin ve güvenli kullanımları hakkında temel bilgilere sahip olabileceksiniz. Öğleden sonra ise online öğrenme platformumuz üzerinden 7 adet uçucu yağın geleneksel uygulamalar ve kanıta dayalı çalışmalar ışığında özellikleri ve terapötik etkilerini inceleyebileceksiniz. Daha sonra ise farklı formülasyon ve uygulama örneklerinin videolarını paylaşacağız.


Aromaterapi popülerliğini giderek arttırırken konuyla ilgili yanlış bilgilerin de hızla çoğaldığı biliniyor. Bu nedenle eğitim sırasında kısaca sizlere uçucu yağlar ile ilgili güvenlik ve bazı doğru bilinen yanlışlar konularında da detaylı içerikler aktaracağız.

HERKESE YÖNELİK EĞİTİM

Eğitim Bilgileri

Tarih:

Yakında Belirlenecek

Saat:

09:30 – 15:00

Ücret:

Yakında Belirlenecek