Botanica2020, Klinik Aromaterapi ve Bitkisel Tedavi Bilimi Konferansı bu sene tamamen online!

Klinik aromaterapi alanında dünyanın en önemli konferanslarından biri olan Botanica2020’nin, tüm dünyada yaşanan koronavirüs kaynaklı pandemi sebebiyle 18-21 Eylül 2020 tarihine ertelendiğini duyurmuştuk.
Botanica2020

Platform Essencia kurucusu Aslı Yazıcıoğlu’nun Türkiye elçiliğini üstlendiği Botanica2020 ile ilgili yeni bir gelişme var! Normal koşullar altında Slovenya’nın Bled şehrinde gerçekleşmesi planlanan konferans, COVID-19’un süregelen küresel ve dramatik etkileri sebebiyle bu sene tamamen online olacak.

Konferansın ev sahibi ve Platform Essencia Danışma Kurulu üyesi Rhiannon Lewis, 53 farklı ülkeden konferans için Slovenya’ya seyahat edecek temsilci, konuşmacı ve katılımcıların sağlıklarını tehlikeye atmamak adına bu kararı aldıklarını, ancak konferansın yenilikçi, ilham veren ve eğitimde mükemmellik esasına dayanan yapısını bozmamak adına “sanal konferans” sürecini büyük dikkatle planladıklarını açıkladı.

Tüm katılımcılar tamamen online olarak fuarı gezebilecek, uzman konuşmacıların eğitimlerine ve seminerlerine katılabilecek, aynı zamanda canlı bağlantılar ile hem konuşmacılar hem de diğer katılımcılar ile soru/cevap oturumları ve değerli sohbetler gerçekleştirebilecekler.

Platform Essencia bu süreçte de tüm kaynakları ile Türkiye’deki Botanica2020 katılımcıların global klinik aromaterapi dünyası ile aktif ve aromatik bağlarını korumak için destek verecek.

Botanica2020’nin tarihi ve program akışı nedir?

Online Botanica2020, 18 – 21 Eylül tarihleri arasında özel bir platformdan sanal olarak gerçekleştirilecek.

18-19 Eylül 2020: Botanica Konferansı ve Fuar
20 Eylül 2020: Botanica MasterClass Atölyeleri, Aromaterapi Eğitimcileri Yuvarlak Masa Konuşmaları, Dinamik Fuar

Botanica2020 kimlere yönelik bir konferans?

Botanica konferansları serisi, alanda çalışma yapan veya alana ilgi duyan sağlık uzmanları, araştırmacılar, fitoterapistler, aromaterapistler, aromatik ve tıbbi bitki üreticileri için hem profesyonel hem de eğitim, kaynak kullanımı, networking ihtiyaçlarına cevap bulabilecekleri ideal bir platformdur.

Botanica2020 için zaten kaydolmuştum, şimdi ne yapmam gerek?

Botanica2020 için zaten kaydolduysanız; kaydınızı online platforma aktarmak istediğinizi info@platformessencia.com üzerinden bize bildirmeniz yeterli! Böylece, otomatik olarak en yüksek erişim düzeyi ve Platform Essencia’ya özgü avantajlar ile Botanica2020 konferansına katılabilirsiniz.

Botanica2020’ye nasıl kaydolabilirim?

Online kayıtlar çok yakında açılacak! Kayıt, detaylı bilgi ve konferansla ilgili aklınıza takılan sorular için info@platformessencia.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Botanica2020 hangi saat diliminde gerçekleşecek? Kaçırdığımız içerikleri tekrar izleyebilecek miyiz?

Botanica2020, GMT saat diliminde gerçekleşecek. Türkiye, GMT+3’ü sabit zaman dilimi olarak kullandığından, Türkiye’deki katılımcılar için tüm program akışı günlük hayat rutinine uygun saatlerde gerçekleşmiş olacak. Aynı zamanda katılımcılar, kaçırdıkları tüm seminer ve konuşmaları etkinlik süresince tekrar izleyebilecekler.

Botanica2020 için katılım sertifikası alabilir miyim?

Evet! Etkinlik online gerçekleşse de tüm katılımcılar, katılım sertifikası alabilecekler.
Konferansta bu senenin teması; Etkinlik, güvenlik ve sürdürülebilirlik…


Botanica2020 websitesi: botanica2020.com/

Rhiannon Lewis’in mesajı: botanica2020.com/news/botanica2018message/

Haberi Paylaş:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

DİĞER HABERLER

3. Fitovizyon Kongresi

3. Fitovizyon Kongresi

Eczacılık ve İlaç Derneği (EİDER) tarafından düzenlenen Fitovizyon Kongresi’nin üçüncüsü için geri sayım başladı. Bu yıl 22-24 Kasım 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek olan kongre yine sağlık profesyonelleri ile sektörde hizmet veren firmaları bir araya getirecek.

WOCMAP2019

6. Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Dünya Kongresi

Ulusal ve uluslararası ölçekte konunun tüm paydaşları arasında, tıbbi ve aromatik bitkilerin bilim, tıp, endüstri ve uluslararası ticaretteki rolünü masaya yatıracak olan kongre aynı zamanda kanıta dayalı bilimsel veri alışverişini teşvik etmek ve uluslararası ticari işbirliklerini geliştirmek için de paha biçilemez fırsatlar sunuyor.

Tarladan Hasada Aromaterapi Festivali

Tarladan Hasada Aromaterapi Festivali

İlki geçtiğimiz yıl 27-28 Haziran tarihlerinde yapılan “Tarladan Hasada Aromaterapi Festivali” bu yıl 28-30 Haziran tarihlerinde Aromaterapi Derneği’nin katkılarıyla gerçekleşecek. Bu sene kapsamı daha da genişletilen etkinlik ile BAÇEM’in çiçek kokulu tarlalarında, bir yandan hasat yapılırken bir yandan da ruhlara iyilik veren kokular konuşulacak.

ISEO Uçucu Yağlar Festivali

50. Uluslararası Uçucu Yağlar Sempozyumu

2019’da 50. yaşını kutlayan Uluslararası Uçucu Yağlar Sempozyumu (ISEO) akademi ve sanayi arasında disiplinlerarası bilimsel bir platform konumunda. 9 – 11 Eylül tarihleri arasında Avusturya’nın Viyana kentinde düzenlenecek sempozyumda genç bilim insanlarının etkili sunumlarını dinleyebilirsiniz.

Yeni Haberler İçin

Bize mesaj yazın

Aromaterapi ve iyi yaşam konularındaki tüm haberler için bize yazabilirsiniz!