Eğitimler

‘İyi Yaşam’ kültürüne ve ‘herkesin iyiliğine’ katkı amacıyla tasarladığımız bilimsel, güncel ve uygulamalı Platform Essencia eğitimlerini keşfedin.

Aromaterapi, Uygulamalı Aromaterapi ve İyi Yaşam alanlarındaki eğitimlerimizi inceleyin.

Güncel, Bilimsel ve Uygulamalı Aromaterapi Eğitimleri*

İyi yaşam odaklı, iyileştiren, fark yaratan bilimsel temelli çözümler:
Uluslararası aromaterapi kurumları tarafından tanınan temel ve ileri seviye eğitimlerimiz.

 

Güncel, Bilimsel ve Uygulamalı Aromaterapi Eğitimlerini Neden Tercih Etmeliyim?

Güncel, Bilimsel ve Uygulamalı Aromaterapi Eğitimleri iyi yaşam kültürüne katkı sağlar, iyilik bilincini yaymayı hedefler. Alandaki geleneksel birikimi güncel, bilimsel temelli ve özel olarak süzülmüş verilerle bir araya getirir. Sizi, yaşamınızı ve çevrenize iyi gelecek, fayda yaratmanızı sağlayacak tüm temel bilgi ve donanımı sunar; hayatınıza kolaylıkla entegre edeceğiniz somut ve etkin araçları öğretir. İlgi duyduğunuz konuda derinleşmenizi; özel kaynak, içerik ve networking fırsatlarından yararlanmanızı sağlar.

*Platform Essencia eğitimleri uluslararası aromaterapi kurumları tarafından tanınmaktadır.

Uzman Eğitimler

İyi yaşam odaklı, iyileştiren, fark yaratan konu odaklı çözümler:
Uçucu yağlar ve aromaterapi alanının spesifik ihtiyaçlarına yönelik tasarlanmış eğitimlerimiz.

Uzman Eğitimleri Neden Tercih Etmeliyim?

Uzman eğitimlerimiz, belirli ilgi alanlarına ve spesifik ihtiyaçlara yönelik özel olarak tasarlanmış eğitimlerdir. Aradığınız çözümleri, donanımı, yol haritalarını, teorik ve uygulama içeriklerini, çalıştığınız konuda derinleşme fırsatını amaca yönelik tasarlanmış eğitimlerle hızlı ve kompakt biçimde sunar.

İyi Yaşam Eğitimleri

Sağlıklı ve iyi olma haline bütünsel bir bakış açısıyla yaklaşan, iyi yaşam odaklı “Kendine İyi Gelme Bilimi” eğitim serisi.

Kendine İyi Gelme Bilimi Eğitim Serisini Neden Tercih Etmeliyim?

İyi yaşamak ve iyi hissetmek isteyen, kendi yaşamına ve çevresine fayda sağlamayı arzulayan herkesin renkli bakış açıları ve çözümler bulabileceği özel bir eğitim serisi tasarladık.

 

Kendine İyi Gelme Bilimi serimizde bulunan tüm eğitimler kadim bilgileri, modern bilimin verileriyle harmanlanıyor. İncelikle tasarlanan derslerimizde teorik ve uygulamalı içerikler birlikte aktarılıyor.

 

Bu eğitimlerle günlük hayatta kolayca uygulayabileceğiniz, farkındalığınızı arttıracak, iç görünüzü geliştirecek, sağlıklı ve iyi olma halinizi besleyecek, size bütünsel bir bakış açısı kazandıracak bilimsel temelli bilgi ve pratikler edineceksiniz.

Eğitimlerimiz hakkında daha fazla bilgi alın.