3rd Phytovision Congress

3rd Phytovision Congress

Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren “Fitovizyon Doğal Yaşam ve Sağlık Ürünleri – Fitoterapi, Aromaterapi ve Kozmetikte Yenilikler Kongresi” ile doğal ve bitkisel kaynaklı sağlık ürünlerine ilgi gösteren tüm paydaşlar buluşuyor.

Fitovizyon’a katılım gösteren akademisyenler, uzman hekimler, eczacılar, diyetisyenler ve diğer sağlık profesyonelleri; bitkisel tıbbi tedavi ve ürünler konusunda (Fitoterapi, Aromaterapi, Doğal ve Bitkisel ham maddeler, besin destekleri, kişisel bakım ve kozmetik ürünleri) tüm yönleriyle bilimsel bilgileri ele alarak bir vizyon oluşturulmasına katkı sağlıyorlar. WOW İstanbul Hotel & Convention Center’da düzenlenen kongre ile katılımcılar, bilimsel gerçek bilgiye ulaşırken ülkemiz piyasasında yer alan ürünleri de yakından tanıma fırsatına sahip oluyorlar.

Detaylar için: fitovizyon.org

Haberi Paylaş:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

DİĞER HABERLER

KİGB Homeopati Öznur Aksakal

Homeopati ve Homeopatik İlk Yardım Remedileri Eğitimi

Homeopati; 220 yıl önce Alman hekim Samuel Hahnneman (1755-1843) tarafından geliştirilmiş bir tedavi yöntemidir. Hahnneman, tedavinin hastaya zarar vermeden uygulanması, yan etkisiz olması, kısa sürede beklenen etkiyi göstermesi gerektiğini savunmuştur. Homeopati; kişiye özel ve bütüncül bir tedavi şeklidir.

Review Training →
Yeni Haberler İçin

Bize mesaj yazın

Aromaterapi ve iyi yaşam konularındaki tüm haberler için bize yazabilirsiniz!