Platform Essencia on Press

7 Ways To Get Rid Of Your Anxiety

Yaygın görülen ve çok çeşitli formlara sahip anksiyete, diğer adıyla kaygı, özellikle de endüstriyelleşmiş toplumlarda kendinden sıkça söz ettiriryor. Anksiyeteyle mücadele etmek için birçok farklı yöntem var. En etkili yöntemlerden bir tanesi de Klinik Aromaterapi.

MORE →

The Healing Power of Nature: Aromatherapy

Yüzyıllardır farklı amaçlar için kullanılan kokular aslında sağlık ve enerji dağıtıyor. Özellikle son yıllarda yapılan çalışmalar, birçok hastalığın tedavi desteklerinde kokuların da yer aldığını ortaya koyuyor.

MORE →

These Kids Are Great!

Görme engelli çocukların hayal gücüyle tasarladıkları Parıltı oda parfümünün lansmanı Addresistanbul’da gerçekleşti.

MORE →

They Produced Fragrance

Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği’nin Liv Hospital Klinik Aromaterapi Uzmanı Aslı Yazıcıoğlu desteğiyle görme engelli çocuklarla birlikte tasarladıkları “Parıltı” oda parfümü bir ilke imza attı.

MORE →

Stress Invites Diseases

Uzun süreli ve kontrol altına alınamayan stres, kalp hastalıklarından yüksek tansiyona, obeziteden depresyona birçok hastalığı tetikliyor.

MORE →

Aromatherapy 101 2020/1

Our new training “Aromatherapy 101”, which will be organized for those who want to get the most basic information about aromatherapy with a short 2-day program, will be available soon. Our studies on the curriculum and content is ongoing and we will share it with you as soon as possible. Stay tuned!

Review Training →