Clinical Aromatherapy 2021/1

FOR HEALTH PROFESSIONALS

Training Registration Fee: To be determined soon
Early Registration Discount:

Credit cards are paid in 3 installments with no interest.

Platform Essencia & İstinye Üniversitesi işbirliği ile yalnızca sağlık profesyonellerine yönelik olarak tasarlanan ileri düzey “Klinik Aromaterapi” eğitimimizi, içeriği gereği yüz yüze olarak, pratik uygulamalar ve staj deneyimi de içerecek şekilde yapmayı arzuluyoruz.

2021 yılında başlatmayı planladığımız bu eğitimi, COVID-19 pandemisinin devam eden etkileri ve artan vaka sayıları nedeniyle yakın dönemde gerçekleştirmemiz maalesef mümkün görünmüyor. Bu nedenle “Klinik Aromaterapi” eğitimimizi, sınıf ortamında ve karşılıklı etkileşim içerisinde yürüterek, pratik uygulamaları gerçekleştirebileceğimiz bir tarihe kadar erteleme kararı aldık.

Eğitimin açılması için uygun şartlar oluştuğunda eğitim detayları web sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacak olup, ön kayıt formunu dolduran katılımcılarımıza ayrıca bilgilendirme yapılacaktır. Aşağıdan ön kayıt formunu doldurabilirsiniz.

Pre-Registration Form

Other trainings of Platform Essencia

Basic Aromatherapy Training
Temel Eğitim

Foundations of Aromatherapy 2021/1

Aromaterapi alanında dünyadaki en prestijli kurumlardan biri olan Amerika merkezli Alliance of International Aromatherapists (AIA) tarafından onaylı akredite bir eğitimdir. Toplamda 150 saatlik bu eğitim aromaterapi tüm temel bilgileri kapsar.

Review Training →