Aromatherapy Festival From Field to Harvest

Aromatherapy Festival From Field to Harvest

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı tarafından 28-30 Haziran 2019 tarihleri arasında düzenlenen “Tarladan Hasada Aromaterapi Festivali” programı bu yıl daha da coşkulu.

Aromatherapy Festival From Field to Harvest

Festival çok sayıda akademisyen, uzman ve alana ilgi duyan ziyaretçiyi ağırlarken sektörde faaliyet gösteren firmalar da fuar alanında standlar açacaklar.

Dolu dolu bir program

Merakla beklenen ve Mayıs ayının son haftasında açıklanan festival programı atölyeler ve oturumlarla oldukça ilgi çekiyor. 28 Haziran’da öğleden önce gerçekleştirilecek ıtır hasat ve distilasyonu ile aynısefa çiçek hasadı ile başlayacak programda öğleden sonra ise doğal temizlik ve cilt bakım ürünleri hazırlama, doğal sabun yapımı, doğal parfüm yapımı, doğal ekstraktların hazırlanması, maserat yağ yapımı, ekoprint tekniği ile boyama, doğal tütsü yapımı gibi farklı başlıklarda çok sayıda atölye yapılacak.

İkinci gün olan 29 Haziran’da ise iki ayrı oturum gerçekleştirilecek. Öğleden önce oturumu Prof. Dr. Ayten Altıntaş’ın başkanlığında gerçekleşirken, öğleden sonraki oturuma ise Prof. Dr. Murat Kartal başkanlık edecek. Prof. Dr. Altıntaş’ın başkanlığını yaptığı oturumun konuşmacılarından biri de Aromaterapi Derneği Başkanı, Eczacı, Aromatolog Aslı Yazıcıoğlu olacak. Yazıcıoğlu, “Türkiye’de Klinik Aromaterapi Uygulamaları” başlıklı sunumuyla konuklarla buluşacak.

Etkinlik 30 Haziran’da doğa yürüyüşü, psikodrama ve atölyelerle son bulacak.

Ücretsiz ve herkesin katılımına açık olan “Tarladan Hasada Aromaterapi Festivali” için BAÇEM’in sosyal medya sayfalarında yer alan formları doldurabilir, web sitesini ziyaret ederek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Festival programı için tıklayın.

Festival kayıt formu için tıklayın.

Haberi Paylaş:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

DİĞER HABERLER

KİGB Homeopati Öznur Aksakal

Homeopati ve Homeopatik İlk Yardım Remedileri Eğitimi

Homeopati; 220 yıl önce Alman hekim Samuel Hahnneman (1755-1843) tarafından geliştirilmiş bir tedavi yöntemidir. Hahnneman, tedavinin hastaya zarar vermeden uygulanması, yan etkisiz olması, kısa sürede beklenen etkiyi göstermesi gerektiğini savunmuştur. Homeopati; kişiye özel ve bütüncül bir tedavi şeklidir.

Review Training →
Yeni Haberler İçin

Bize mesaj yazın

Aromaterapi ve iyi yaşam konularındaki tüm haberler için bize yazabilirsiniz!