Homeopati ve Homeopatik İlk Yardım Remedileri Eğitimi

HERKESE YÖNELİK EĞİTİM

KİGB Homeopati Öznur Aksakal

Eğitim Kayıt Ücreti: 450 TL KDV dahil.

Kendine İyi Gelme Bilimi Serisi, ikinci eğitime kayıt yaptırılması halinde %5 indirim uygulanır. Üçüncü Eğitime Kayıt yaptırılması halinde %10 indirim uygulanır.

Kredi Kartlarına vade farksız 3 taksit yapılmaktadır.

Homeopati; 220 yıl önce Alman hekim Samuel Hahnneman (1755-1843) tarafından geliştirilmiş bir tedavi yöntemidir.

Hahnneman, tedavinin hastaya zarar vermeden uygulanması, yan etkisiz olması ve kısa sürede beklenen etkiyi göstermesi gerektiğini savunmuştur. Homeopati; kişiye özel ve bütüncül bir tedavi şeklidir. Fiziksel, zihinsel, ruhsal ve duygusal iyileşmede etkili bir tedavi yöntemidir. Homeopatik ilaçlar; tüm dünyada milyonlarca insan tarafından hem akut hem kronik sayısız hastalıkta güvenle kullanılmaktadır. Bu eğitimde; Homeopati’nin tanımı, temel ilkeleri, etki mekanizması ve acil durumlarda homeopatik yaklaşımlar anlatılacaktır.
kendine-iyi-gelme-mindfulness-egitimi

Ana Başlıklar

1. Gün

 • Her türlü travma ve yaralanmalar
 • Gribal enfeksiyon ve soğuk algınlığı
 • Arı, böcek sokmaları

2. Gün

 • Besin zehirlenmeleri
 • Yanıklar
 • Taşıt tutması

Uzm. Dr. Öznur Aksakal

Radyayon Onkolojisi, Bütünleyici Doğal Tedaviler

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Radyasyon Onkolojisi Kliniği’nde uzmanlık eğitimini tamamladı. Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Özel Medicana International İstanbul Hastanesinde Uzman Radyasyon Onkoloğu ve şef yardımcısı olarak çalıştı. Bilgi Üniversitesi Sağlık Meslek Yüksek Okulu’nda yardımcı doçent kadrosunda akademik faaliyetlerde bulundu. Bütüncül tedavi felsefesi ve tamamlayıcı tıp yöntemlerine ilgi duymaktadır. Pek çok farklı eğitim kurumunda homeopati, Schüssler tuzları, fitoterapi, apiterapi ve klinik aromaterapi eğitimleri aldı. Türk Radyasyon Onkolojisi Derneği, Homeopati Derneği, Homeopatik Tıp Derneği ve Aromaterapi Derneği üyesidir.

Eğitim Tarihleri ve Saatleri

 • 28 Kasım Cumartesi, 2020
  • 09:00 – 12:00 ve 13:00 – 16:00

Eğitim Ücretine Neler Dahil?

 • Online dersler
 • Eğitim dosyası
 • Katılım sertifikası

Ücret ve Ödemeler

Eğitim Kayıt Ücreti: 450TL KDV Dahil

Kendine İyi Gelme Bilimi Serisi, ikinci eğitime kayıt yaptırılması halinde %5 indirim uygulanır. Üçüncü Eğitime Kayıt yaptırılması halinde %10 indirim uygulanır.

Kredi Kartlarına vade farksız 3 taksit yapılmaktadır.

Banka Bilgileri

YAPI KREDİ BANKASI, TR14 0006 7010 0000 0091 1829 50

Hesap Sahibi: ADS Kozmetik Üretim, Araştırma, Eğitim ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti

Ön Kayıt Formu

Kendine İyi Gelme Bilimi eğitimlerinden tatılmak istediğim diğer eğitimler;

Diğer Kendine İyi Gelme Bilimi eğitimleri

kigb Mindfulness Dr Eda Uslu
Herkese Yönelik Eğitim

Mindfulness Eğitimi

Mindfulness, dikkatimizi düşüncelerimize, duygularımıza, fiziksel hislerimize ve algılarımıza -yargılamadan- yönlendirme becerisi ve bundan ortaya çıkan “farkındalık” demek. Kısaca, bilgece ve gönül gözüyle farkındalık da denilebilir.

Eğitimi İnceleyin →
Kendine İyi Gelme Bilimi Eğitimleri
Aromaterapi

Kendine İyi Gelme Bilimi Eğitimleri

“Klinik Aromaterapi ve İyi Yaşam” mottomuz ile yeni bir eğitim serisine başlıyoruz! Sağlıklı ve iyi olma hali beden, zihin ve bilinç boyutlarında bağlantılı ve çok katmanlı olduğundan; “Kendine İyi Gelme Bilimi” adını verdiğimiz bu eğitim serimiz de multidisipliner yaklaşımla birden fazla modül içeriyor. Dilerseniz tüm modüllere katılabilir, dilerseniz en çok ihtiyaç duyduğunuza inandığınız modülleri seçebilirsiniz.

Eğitimi İnceleyin →
KİGB Biyoenerji Doç Dr Tufan Cansever
Herkese Yönelik Eğitim

Biyoenerji Eğitimi

Vücudumuzdaki her işlem, ana merkezi beynimiz olan bir enerji transferi sistemi ile yönetiliyor. Bu transfer sırasında oluşan aksaklıklar vücudumuzdaki birçok hastalığın oluşmasında rol oynuyor. Bu eğitimimizde sinir sistemi, organlar ve bu organları birbirine bağlayan iletim yolları konularında bütünsel bir bakış açısı ile bilgi sahibi olacaksınız.

Eğitimi İnceleyin →