Kendine İyi Gelme
Bilimi Eğitimleri

 “İnsana bütün korku içinden gelir, fakat insanın aklı daima dışarıdadır” diyor Mevlana…

Hem görsel hem işitsel bir bombardıman halini alan modern yaşam, bizi bizden uzak tutmayı çok iyi başarıyor. Böylesine hızlı ve kaotik bir çağda, kendi içine dönme çalışmaları yapmak, öğrenilen yöntemleri uygulayarak düzenli alışkanlık ve ritüel haline getirmek kolay değil. Üstelik bu alanda birçoğu bilimsel temellere dayandırılmadan sunulan bolca yanıltıcı içerik varken… Sunulan içeriğin doğru, tarafsız ve ehil kişiler tarafından aktarılabilmesi de bir başka önemli boyut tabii.

İşte tam da bu sebeplerden, “Klinik Aromaterapi ve İyi Yaşam” mottomuz ile yeni bir eğitim serisine başlıyoruz! Sağlıklı ve iyi olma hali beden, zihin ve bilinç boyutlarında bağlantılı ve çok katmanlı olduğundan; “Kendine İyi Gelme Bilimi” adını verdiğimiz bu eğitim serimiz de multidisipliner yaklaşımla birden fazla modül içeriyor. Dilerseniz tüm modüllere katılabilir, dilerseniz en çok ihtiyaç duyduğunuza inandığınız modülleri seçebilirsiniz. Hem kadim bilgilerin hem de modern bilimin verilerinin harmanlandığı derslerde, günlük hayatınızda uygulayabileceğiniz, farkındalığınızı arttıracak, içgörünüzü geliştirecek, sağlıklı ve iyi olma haline bütünsel bir bakış açısı kazandıracak bilimsel temelli bilgi ve pratikler edineceksiniz.

Her biri alanında uzmanlığı ile bilinen eğitimcilerimizin yer aldığı eğitimleri, sizlerin farklı ihtiyaç ve isteklerini düşünerek, modüler olarak ayrı ayrı alınabilir hale getirdik.

HERKESE YÖNELİK EĞİTİM

Eğitim Tarihleri

  • Kadın Sağlığında Homeopati Eğitimi
    • 20 Şubat, Cumartesi
  • Homeopati ve İlk Yardım Remedileri Eğitimi
    • 3 Nisan, Cumartesi
  • Enerji Tıbbının Prensipleri Eğitimi
    • 27 Mart, Cumartesi

Kendine İyi Gelme Bilimi Eğitimleri