Kendine İyi Gelme Bilimi Eğitimleri

HERKESE YÖNELİK EĞİTİMLER

Kendine İyi Gelme Bilimi Eğitimleri

4 Eğitim için Kayıt Ücreti: 1450 TL KDV dahil.

Kredi Kartlarına vade farksız 3 taksit yapılmaktadır.

 “İnsana bütün korku içinden gelir, fakat insanın aklı daima dışarıdadır” diyor Mevlana…

Hem görsel hem işitsel bir bombardıman halini alan modern yaşam, bizi bizden uzak tutmayı çok iyi başarıyor. Böylesine hızlı ve kaotik bir çağda, kendi içine dönme çalışmaları yapmak, öğrenilen yöntemleri uygulayarak düzenli alışkanlık ve ritüel haline getirmek kolay değil. Üstelik bu alanda birçoğu bilimsel temellere dayandırılmadan sunulan bolca yanıltıcı içerik varken… Sunulan içeriğin doğru, tarafsız ve ehil kişiler tarafından aktarılabilmesi de bir başka önemli boyut tabii.

İşte tam da bu sebeplerden, “Klinik Aromaterapi ve İyi Yaşam” mottomuz ile yeni bir eğitim serisine başlıyoruz! Sağlıklı ve iyi olma hali beden, zihin ve bilinç boyutlarında bağlantılı ve çok katmanlı olduğundan; “Kendine İyi Gelme Bilimi” adını verdiğimiz bu eğitim serimiz de multidisipliner yaklaşımla birden fazla modül içeriyor. Dilerseniz tüm modüllere katılabilir, dilerseniz en çok ihtiyaç duyduğunuza inandığınız modülleri seçebilirsiniz. Hem kadim bilgilerin hem de modern bilimin verilerinin harmanlandığı derslerde, günlük hayatınızda uygulayabileceğiniz, farkındalığınızı arttıracak, içgörünüzü geliştirecek, sağlıklı ve iyi olma haline bütünsel bir bakış açısı kazandıracak bilimsel temelli bilgi ve pratikler edineceksiniz.

Her biri alanında uzmanlığı ile bilinen eğitimcilerimizin yer aldığı eğitimleri, sizlerin farklı ihtiyaç ve isteklerini düşünerek, modüler olarak ayrı ayrı alınabilir hale getirdik.

kigb Mindfulness Dr Eda Uslu

Mindfulness Eğitimi

Mindfulness, dikkatimizi düşüncelerimize, duygularımıza, fiziksel hislerimize ve algılarımıza -yargılamadan- yönlendirme becerisi ve bundan ortaya çıkan “farkındalık” demek. Kısaca, bilgece ve gönül gözüyle farkındalık da denilebilir.

Eğitimi İnceleyin →
KİGB Biyoenerji Doç Dr Tufan Cansever

Biyoenerji Eğitimi

Vücudumuzdaki her işlem, ana merkezi beynimiz olan bir enerji transferi sistemi ile yönetiliyor. Bu transfer sırasında oluşan aksaklıklar vücudumuzdaki birçok hastalığın oluşmasında rol oynuyor. Bu eğitimimizde sinir sistemi, organlar ve bu organları birbirine bağlayan iletim yolları konularında bütünsel bir bakış açısı ile bilgi sahibi olacaksınız.

Eğitimi İnceleyin →
KİGB Aromapsikoloji Aromatolog Aslı Yazıcıoğlu

Aromapsikoloji Eğitimi

Kokuya nasıl yanıt verdiğimiz gizemli, çok katmanlı ve oldukça subjektif (kişiye özgü) bir konudur. Koku ve psikoloji arasındaki ilişkiyi inceleyen araştırmalar giderek artarken; aromaterapide kokuların bellek, dikkat ve duygudurum üzerindeki etkileri en çok çalışılan konular arasında yer almaya devam ediyor.

Eğitimi İnceleyin →

Eğitim Tarihleri

 • Mindfulness Eğitimi
  • 13 Kasım Cuma ve 14 Kasım Cumartesi, 2020
 • Homeopati Eğitimi
  • 28 Kasım Cumartesi, 2020
 • Biyoenerji Eğitimi
  • 11 Aralık Cuma ve 12 Aralık Cumartesi, 2020
 • Aromapsikoloji Eğitimi
  • 25 Aralık Cuma ve 26 Aralık Cumartesi, 2020

Eğitim Ücretine Neler Dahil?

 • Online dersler
 • Eğitim dosyası
 • Katılım sertifikası

Ücret ve Ödemeler

4 Eğitim için Kayıt Ücreti: 1450 TL KDV dahil.

Kredi Kartlarına vade farksız 3 taksit yapılmaktadır.

Banka Bilgileri

YAPI KREDİ BANKASI, TR14 0006 7010 0000 0091 1829 50

Hesap Sahibi: ADS Kozmetik Üretim, Araştırma, Eğitim ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti

Ön Kayıt Formu