Klinik Aromaterapi Eğitimi 2021/1

SAĞLIK PROFESYÖNELLERİNE YÖNELİK

Eğitim Kayıt Ücreti: Yakında Belirlenecek
Erken Kayıt İndirimi:

Kredi kartlarına vade farksız 3 taksit yapılmaktadır.

Platform Essencia & İstinye Üniversitesi işbirliği ile yalnızca sağlık profesyonellerine yönelik olarak tasarlanan ileri düzey “Klinik Aromaterapi” eğitimimizi, içeriği gereği yüz yüze olarak, pratik uygulamalar ve staj deneyimi de içerecek şekilde yapmayı arzuluyoruz.

2021 yılında başlatmayı planladığımız bu eğitimi, COVID-19 pandemisinin devam eden etkileri ve artan vaka sayıları nedeniyle yakın dönemde gerçekleştirmemiz maalesef mümkün görünmüyor. Bu nedenle “Klinik Aromaterapi” eğitimimizi, sınıf ortamında ve karşılıklı etkileşim içerisinde yürüterek, pratik uygulamaları gerçekleştirebileceğimiz bir tarihe kadar erteleme kararı aldık.

Eğitimin açılması için uygun şartlar oluştuğunda eğitim detayları web sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacak olup, ön kayıt formunu dolduran katılımcılarımıza ayrıca bilgilendirme yapılacaktır. Aşağıdan ön kayıt formunu doldurabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu

Platform Essencia'nın diğer eğitimleri

Kendine İyi Gelme Bilimi Eğitimleri
Kendine İyi Gelme Bilimi Eğitimleri

Kendine İyi Gelme Bilimi Eğitimleri

“Klinik Aromaterapi ve İyi Yaşam” mottomuz ile yeni bir eğitim serisine başlıyoruz! Sağlıklı ve iyi olma hali beden, zihin ve bilinç boyutlarında bağlantılı ve çok katmanlı olduğundan; “Kendine İyi Gelme Bilimi” adını verdiğimiz bu eğitim serimiz de multidisipliner yaklaşımla birden fazla modül içeriyor. Dilerseniz tüm modüllere katılabilir, dilerseniz en çok ihtiyaç duyduğunuza inandığınız modülleri seçebilirsiniz.

Eğitimi İnceleyin →