Profesyonel Aromaterapi Eğitimi 2020/1

PROFESYONELLERE YÖNELİK

Eğitim Kayıt Ücreti: Yakında Belirlenecek
Erken Kayıt İndirimi: %15

Kredi Kartlarına vade farksız 3 taksit yapılmaktadır.

Platform Essencia’nın temel eğitim sonrası aromaterapi alanında derinleşmek ve doğal kozmetik alanında uzmanlaşmak isteyenlere yönelik olarak düzenleyeceği yeni eğitimi “Profesyonel Aromaterapi” Eylül ayında sizlerle buluşacak. Eğitim programı ve içeriğine dair çalışmalarımız devam etmekte olup en kısa sürede sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın!

Ön Kayıt Formu

Platform Essencia'nın diğer eğitimleri

Sertifikalı Eğitim

Temel Aromaterapi Eğitimi 2020/2

Aromaterapi alanında dünyadaki en prestijli kurumlardan biri olan Amerika merkezli Alliance of International Aromatherapists (AIA) tarafından onaylı akredite bir eğitimdir. Toplamda 100 saatlik bu eğitim aromaterapi tüm temel bilgileri kapsar.

Eğitimi İnceleyin →
101 Eğitimi

Aromaterapi 101 Eğitimi 2020/1

Aromaterapi hakkında en temel bilgileri 2 günlük kısa bir program ile almak isteyenlere yönelik olarak düzenleyeceğimiz yeni eğitimimiz “Aromaterapi 101” yakın zamanda sizlerle buluşacak. Eğitim programı ve içeriğine dair çalışmalarımız devam etmekte olup en kısa sürede sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın!

Eğitimi İnceleyin →
İleri Düzey Eğitim

Klinik Aromaterapi Eğitimi 2021/1

Platform Essencia’nın İstinye Üniversitesi işbirliği ile ve sadece sağlık profesyonellerine yönelik olarak düzenleyeceği ileri düzey eğitimi “Klinik Aromaterapi” 2021 yılında sizlerle buluşacak. Eğitim programı ve içeriğine dair çalışmalarımız devam etmekte olup en kısa sürede sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın!

Eğitimi İnceleyin →