Profesyonel Aromaterapi Eğitimi 2021/1

PROFESYONELLERE YÖNELİK

AIA Logo

Eğitim Kayıt Ücreti: 7,500 + KDV

Erken Kayıt Ücreti: 6,500 + KDV

Erken Kayıt İçin Son Tarih: 25 Şubat 2021

Kredi kartlarına vade farksız 3 taksit yapılmaktadır.

Platform Essencia Profesyonel Aromaterapi Eğitimi, aromaterapi kariyerinde temel bilgilerin ötesine geçerek derinleşmek ve alanda profesyonel girişimler yapmak isteyen kişiler için düzenlenmiş ileri bir eğitimdir.

Platform Essencia Profesyonel Aromaterapi Eğitimi, aromaterapi alanında dünyadaki en prestijli kurumlardan biri olan Amerika merkezli Alliance of International Aromatherapists (AIA) tarafından onaylı akredite bir eğitimdir. Yükümlülüklerini yerine getirerek eğitimi başarı ile tamamlayan öğrenciler, uluslararası geçerli AIA başarı sertifikası almaya hak kazanacaktır.

Profesyonel Aromaterapi Eğitimine Kimler Katılabilir?

Platform Essencia tarafından düzenlenen 150 saatlik Temel Aromaterapi Eğitimini tamamlamış herkes bu eğitime katılabilir.

Aynı zamanda uluslararası akredite eğitim sağlayan diğer kurumların aromaterapi eğitimlerini tamamlayan kişiler de fark derslerini alarak bu eğitime katılabilirler.

Ön Kayıt Formu

Platform Essencia'nın diğer eğitimleri

Uzman Eğitim

Doğal Kozmetik Girişimcileri İçin Yol Haritası Eğitimi

Doğal Kozmetik alanında ürün ve marka çıkarmak isteyen veya hâlihazırda formülasyonları olan ve markasını geliştirmek isteyen girişimciler için düzenlediğimiz bu eğitim, alanda baştan sona tüm süreçleri ve dikkat edilmesi gereken konuları öğreterek gereksiz zaman ve bütçe kayıplarını minimize etmeyi hedefliyor.

Eğitimi İnceleyin →
Kendine İyi Gelme Bilimi Eğitimleri
Kendine İyi Gelme Bilimi Eğitimleri

Kendine İyi Gelme Bilimi Eğitimleri

“Klinik Aromaterapi ve İyi Yaşam” mottomuz ile yeni bir eğitim serisine başlıyoruz! Sağlıklı ve iyi olma hali beden, zihin ve bilinç boyutlarında bağlantılı ve çok katmanlı olduğundan; “Kendine İyi Gelme Bilimi” adını verdiğimiz bu eğitim serimiz de multidisipliner yaklaşımla birden fazla modül içeriyor. Dilerseniz tüm modüllere katılabilir, dilerseniz en çok ihtiyaç duyduğunuza inandığınız modülleri seçebilirsiniz.

Eğitimi İnceleyin →
İleri Eğitim

Klinik Aromaterapi Eğitimi 2021/1

Platform Essencia’nın İstinye Üniversitesi işbirliği ile ve sadece sağlık profesyonellerine yönelik olarak düzenleyeceği ileri düzey eğitimi “Klinik Aromaterapi” 2021 yılında sizlerle buluşacak. Eğitim programı ve içeriğine dair çalışmalarımız devam etmekte olup en kısa sürede sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın!

Eğitimi İnceleyin →