Profesyonel Aromaterapi Eğitimi 2022/1

PROFESYONELLERE YÖNELİK

AIA Logo

Eğitim Kayıt Ücreti: Yakında belirlenecek.

Erken Kayıt Ücreti: Yakında belirlenecek.

Erken Kayıt İçin Son Tarih: Yakında belirlenecek.

Kredi kartlarına vade farksız 3 taksit yapılmaktadır.

Platform Essencia Profesyonel Aromaterapi Eğitimi, aromaterapi kariyerinde temel bilgilerin ötesine geçerek derinleşmek ve alanda profesyonel girişimler yapmak isteyen kişiler için düzenlenmiş ileri seviye eğitimdir.

Bu alana ilgi duyan tüm amatör ve profesyonel uygulamacılara, girişimcilere, klinisyen ve araştırmacılara iyi yaşama yönelik etkin fayda sunmayı; iyi yaşama bilincini geniş kitlelere yaymayı hedefler.

Platform Essencia Profesyonel Aromaterapi Eğitimi, aromaterapi alanında dünyadaki en prestijli kurumlardan biri olan Amerika merkezli Alliance of International Aromatherapists (AIA) tarafından onaylı akredite bir eğitimdir. Yükümlülüklerini yerine getirerek eğitimi başarı ile tamamlayan öğrenciler, AIA başarı sertifikası almaya hak kazanır.

Profesyonel Aromaterapi Eğitimine Kimler Katılabilir?

150 saatlik Platform Essencia Temel Aromaterapi Eğitimini tamamlayan herkes bu eğitime katılabilir. Aynı zamanda uluslararası akredite eğitim sağlayan diğer kurumların aromaterapi eğitimlerini tamamlayanlar fark derslerini alarak bu eğitime katılabilirler.

Ön Kayıt Formu

Platform Essencia'nın diğer eğitimleri

Uzman Eğitim

Doğal Kozmetik Girişimcileri İçin Yol Haritası Eğitimi

Doğal Kozmetik alanında ürün ve marka çıkarmak isteyen veya hâlihazırda formülasyonları olan ve markasını geliştirmek isteyen girişimciler için düzenlediğimiz bu eğitim, alanda baştan sona tüm süreçleri ve dikkat edilmesi gereken konuları öğreterek gereksiz zaman ve bütçe kayıplarını minimize etmeyi hedefliyor.

Eğitimi İnceleyin →