PROFESYONELLERE YÖNELİK EĞİTİM

PsikoAromaterapi & PNI

PsikoAromaterapi & PNI Eğitimi, aromaterapi ve psikoloji ilişkisi, uçucu yağlar ve bağışıklık yanıtları gibi konuları, kanıta dayalı bilgiler eşliğinde ve derinlemesine öğrenmek isteyen profesyonellere yönelik bir eğitimdir.

Tohumları 1920’lerin başında İtalyan doktorlar Gatti ve Cayola tarafından ortaya atılan PsikoAromaterapi, kokunun büyüleyici dünyasına bilimsel araştırmalarla taze bakış açıları katmaya, kokunun merkezi sinir sistemi ve beyin üzerindeki etkilerini derinlemesine incelemeye devam ediyor. PsikoAromaterapi & PNI eğitimimiz, fiziksel ve duygusal olarak dengeli, sağlıklı ve mutlu yaşamamıza ve iyi yaşam kültürüne bilimsel ve etkin katkılar sağlamak isteyen profesyoneller için…

2022 yılında başlamasını planladığımız bu eğitimin detaylarını çok yakında duyuracağız. Dilerseniz aşağıdaki ön kayıt formunu doldurarak eğitim kayıtları başladığında hemen haberdar olabilirsiniz.

Online gerçekleşecek eğitimimizde, alanda uzman farklı eğitmenlerimiz, aromaterapi, koku ve psikoloji ilişkisini nörolojik bir altyapı ile detaylarıyla işleyecek. Bu eğitimin sizi aromaterapi kariyerinizde bir adım öne geçireceğinden emin olabilirsiniz.

Eğitim Bilgileri

Eğitim bilgileri çok yakında!

Ön Kayıt Formu

Platform Essencia'nın güncel eğitimleri